Proxeed pre ženy

Proxeed® Women: Podporuje plodnosť a reprodukciu u žien

Hlavným faktorom v procese počatia je kvalita vajíčka a stav maternice, ktoré naopak závisia od neuroendokrinnej ovariálnej osi. Tento proces môže byť ovplyvnený faktormi genetiky, životného prostredia a výživy.

 PROXEED-WOMEN-banner2

Súčasné vedecké dôkazy naznačujú, že niektoré výživné látky, vitamíny a minerály môžu prispieť k zvýšeniu kvality vajíčka, a to zvýšením množstva energie dodanej vajíčku, a zároveň ho chránia pred nadmerným oxidatívnym stresom, čím zvyšujú šance na otehotnenie.

Proxeed®Women je výživový doplnok na báze L-karnitínu, acetyl-L-karnitínu, N-acetylcysteínu, vitamínov a minerálov, ktoré napomáhajú fyziologickým procesom plodnosti a reprodukcie. Pomáha zachovať normálny hormonálny cyklus, kvalitu oocytov (vajíčok) a biologické procesy pre normálnu funkciu vaječníkov, maternice a krčka maternice. 

Multifunkčný zložkový systém Proxeed® Women dodáva telu 15 vitamínov, minerálov a iných výživných látok, ktoré sú potrebné na podporu plodnosti a reprodukcie u žien.

Vyskúšajte: 

  • Proxeed PLUS, doplnok stravy pre mužov, určený na optimalizáciu ich reprodukčného zdravia,

  • Proxeed Women, doplnok stravy pre mužov, určený na optimalizáciu ich reprodukčného zdravia.

Objednajte:

https://www.proxeed.sk/proxeed-predaj/

proxeed women zlozky

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie