Proxeed pre mužov

Proxeed® Plus: Podporuje normálny vývin spermií a plodnosť

Proxeed®Plus je výživový doplnok špeciálne určený na zlepšenie kvality parametrov spermií, ktoré patria medzi hlavné faktory v procese počatia. Táto kvalita pozostáva z vlastností, ako je mobilita, motilita a počet a morfológia spermií.

Spomedzi párov, ktoré neotehotneli, u 40 % z nich je hlavným dôvodom nedostatočná kvalita semena. Epidemiologické štúdie potvrdili neustály pokles kvality spermií u mužov, ktorí žijú v priemyselných krajinách.  

Pri plánovaní rodiny sú veľmi dôležité informácie o narodení a zdravie v prenatálnom a postnatálnom období. Spôsob života a životný štýl môžu zvýšiť alebo znížiť šance na otehotnenie. Zdravá strava, pravidelný telesný pohyb, absencia fajčenia, ako aj zníženie stresu môžu určite prispieť k výraznému zvýšeniu šance otehotnenia. Pre zvýšenie kvality spermií nepostačuje iba to, aby muž urobil tie najbežnejšie opatrenia, teda nosenie trenírok, vyhýbanie sa kúpeľom vo veľmi horúcej vode a užívanie antioxidantov.

Proxeed®Plus je výživový doplnok špeciálne určený na podporu zdravého vývoja spermií, ktorý obsahuje vyvážený pomer veľmi kvalitných výživných látok podporujúcich prirodzené metabolické procesy normálnej plodnosti a reprodukcie.

Vyskúšajte: 

  • Proxeed PLUS, doplnok stravy pre mužov, určený na optimalizáciu ich reprodukčného zdravia,

  • Proxeed Women, doplnok stravy pre mužov, určený na optimalizáciu ich reprodukčného zdravia.

Objednajte:

https://www.proxeed.sk/proxeed-predaj/

 

proxeed- prasok

Vedecké dôkazy potvrdzujú, že oxidatívny stres a nedostatok niektorých výživných látok môže mať negatívny vplyv na kvalitu spermií, a to zmenou energetického metabolizmu spermií, čím dochádza k poškodeniu DNA a bunkovej steny spermií. 

Multifunkčný zložkový systém Proxeed® Plus obsahuje L-karnitín, acetyl-L-karnitín a antioxidanty, ktoré preukázateľne zohrávajú dôležitú úlohu vo vývine spermií a pri ich funkčnosti.

Proxeed®Plus sa užíva dvakrát denne pred jedlom, jedno vrecúško ráno a jedno večer, rozpustené v polovici pohára tekutiny (džúsu alebo vody).

Keďže spermie dozrievajú približne 74 dní a následne sú schopné oplodnenia až po 20 dňoch, prípravok Proxeed®Plus sa má užívať 4 až 6 mesiacov alebo po celý čas snaženia sa o počatie.

 

proxeed plus zlozky

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie