Proxeed pre mužov

Proxeed® Plus: Podporuje normálny vývin spermií a plodnosť

Proxeed®Plus je výživový doplnok špeciálne určený na zlepšenie kvality parametrov spermií, ktoré patria medzi hlavné faktory v procese počatia. Táto kvalita pozostáva z vlastností, ako je mobilita, motilita a počet a morfológia spermií.

Spomedzi párov, ktoré neotehotneli, u 40 % z nich je hlavným dôvodom nedostatočná kvalita semena. Epidemiologické štúdie potvrdili neustály pokles kvality spermií u mužov, ktorí žijú v priemyselných krajinách.  

Pri plánovaní rodiny sú veľmi dôležité informácie o narodení a zdravie v prenatálnom a postnatálnom období. Spôsob života a životný štýl môžu zvýšiť alebo znížiť šance na otehotnenie. Zdravá strava, pravidelný telesný pohyb, absencia fajčenia, ako aj zníženie stresu môžu určite prispieť k výraznému zvýšeniu šance otehotnenia. Pre zvýšenie kvality spermií nepostačuje iba to, aby muž urobil tie najbežnejšie opatrenia, teda nosenie trenírok, vyhýbanie sa kúpeľom vo veľmi horúcej vode a užívanie antioxidantov.

Proxeed®Plus je výživový doplnok špeciálne určený na podporu zdravého vývoja spermií, ktorý obsahuje vyvážený pomer veľmi kvalitných výživných látok podporujúcich prirodzené metabolické procesy normálnej plodnosti a reprodukcie.

Vyskúšajte: 

  • Proxeed PLUS, doplnok stravy pre mužov, určený na optimalizáciu ich reprodukčného zdravia,

  • Proxeed Women, doplnok stravy pre mužov, určený na optimalizáciu ich reprodukčného zdravia.

Objednajte:

https://www.proxeed.sk/proxeed-predaj/

 

proxeed- prasok

Vedecké dôkazy potvrdzujú, že oxidatívny stres a nedostatok niektorých výživných látok môže mať negatívny vplyv na kvalitu spermií, a to zmenou energetického metabolizmu spermií, čím dochádza k poškodeniu DNA a bunkovej steny spermií. 

Multifunkčný zložkový systém Proxeed® Plus obsahuje L-karnitín, acetyl-L-karnitín a antioxidanty, ktoré preukázateľne zohrávajú dôležitú úlohu vo vývine spermií a pri ich funkčnosti.

Proxeed®Plus sa užíva dvakrát denne pred jedlom, jedno vrecúško ráno a jedno večer, rozpustené v polovici pohára tekutiny (džúsu alebo vody).

Keďže spermie dozrievajú približne 74 dní a následne sú schopné oplodnenia až po 20 dňoch, prípravok Proxeed®Plus sa má užívať 4 až 6 mesiacov alebo po celý čas snaženia sa o počatie.

 

proxeed plus zlozky