Proxeed na Slovensku

Proxeed, dôveryhodný produkt pre podporu plodnosti  pre páry, ktoré sa snažia otehotnieť

Celosvetovo úspešné výživové doplnky na podporu plodnosti Proxeed sú už dostupné aj priamo na Slovensku a v Českej republike exkluzívne na www.proxeed.sk .

 Výživové doplnky na podporu plodnosti Proxeed® majú vyvážené zloženie, vďaka ktorému dodávajú telu vedecky preukázané výživné látky, ako sú karnitíny a antioxidanty, ktoré spermie a vajíčka potrebujú pre normálny vývin a takto podporujú plodnosť a otehotnenie.

Výživové doplnky na podporu plodnosti Proxeed® predstavujú jednoduchý, bezpečný a účinný spôsob podpory reprodukčného zdravia mužov aj žien.

Výživové doplnky Proxeed vyvinula spoločnosť Sigma-tau HealthScience, ktorá dlhé roky skúmala, akú úlohu zohráva metabolizmus pri ochrane zdravia. Spoločnosť Sigma-tau disponuje hlbokými vedomosťami o metabolických procesoch prebiehajúcich v tele a o tom, akú úlohu pri tom zohrávajú výživné látky.

 

My, v spoločnosti Sigma-tau HealthScience veríme, že výživové doplnky by mali byť podložené dôkladným vedeckým výskumom a testovaním. Preto sme sa zaviazali k uplatňovaniu vedeckého prístupu pri vyvíjaní výživových doplnkov, a tiež k uplatňovaniu opatrení na kontrolu farmaceutickej kvality každého z našich produktov.  

Pre viac informácií alebo ak si chcete objednať prípravok Proxeed®, navštívte našu internetovú stránku www.proxeed.sk

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie