Proxeed na Slovensku

Proxeed, dôveryhodný produkt pre podporu plodnosti  pre páry, ktoré sa snažia otehotnieť

Celosvetovo úspešné výživové doplnky na podporu plodnosti Proxeed sú už dostupné aj priamo na Slovensku a v Českej republike exkluzívne na www.proxeed.sk .

 Výživové doplnky na podporu plodnosti Proxeed® majú vyvážené zloženie, vďaka ktorému dodávajú telu vedecky preukázané výživné látky, ako sú karnitíny a antioxidanty, ktoré spermie a vajíčka potrebujú pre normálny vývin a takto podporujú plodnosť a otehotnenie.

Výživové doplnky na podporu plodnosti Proxeed® predstavujú jednoduchý, bezpečný a účinný spôsob podpory reprodukčného zdravia mužov aj žien.

Výživové doplnky Proxeed vyvinula spoločnosť Sigma-tau HealthScience, ktorá dlhé roky skúmala, akú úlohu zohráva metabolizmus pri ochrane zdravia. Spoločnosť Sigma-tau disponuje hlbokými vedomosťami o metabolických procesoch prebiehajúcich v tele a o tom, akú úlohu pri tom zohrávajú výživné látky.

 

My, v spoločnosti Sigma-tau HealthScience veríme, že výživové doplnky by mali byť podložené dôkladným vedeckým výskumom a testovaním. Preto sme sa zaviazali k uplatňovaniu vedeckého prístupu pri vyvíjaní výživových doplnkov, a tiež k uplatňovaniu opatrení na kontrolu farmaceutickej kvality každého z našich produktov.  

Pre viac informácií alebo ak si chcete objednať prípravok Proxeed®, navštívte našu internetovú stránku www.proxeed.sk